Dzień wiosny

Z okazji Dnia wiosny przedszkolaki wykonały prace plastyczne rozmaitymi technikami (wytwory dzieci można podziwiać w holu przedszkola), przypomniały sobie, które ptaki wracają do Polski na wiosnę, szukały zwiastunów wiosny. Wzięły udział w zajęciach tematycznych również na języku angielskim odgrywając piosenkę i grając w Bingo obrazkowe.

Mimo niepogody dzieci cierpliwie oczekiwały na spacer w okolicy przedszkola. Z piosenką na ustach i uśmiechami na buziach przywitaliśmy Panią Wiosnę, która nieśmiało zagląda do nas zza deszczowych chmur.

Dziękujemy rodzicom za przygotowanie kwiatków dla swoich pociech oraz włączenie się do działań w każdej z grup chociażby poprzez wzbogacenie wiosennych kącików przyrodniczych, o które dzieci dbają, i które obserwują uważnie.

Trzymamy kciuki, aby wiosna rozgościła się u nas na dobre 🙂