Konkurs rodzinny

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W PRZEDSZKOLNYM RODZINNYM KONKURSIE PLASTYCZNYM

  NAJPIĘKNIEJSZA ŚWIĄTECZNA KARTKA BOŻONARODZENIOWA

    Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku 3-6 lat z naszego przedszkola. Przedmiotem konkursu jest kartka okolicznościowa prezentująca polskie zwyczaje, tradycje oraz symbole związane z okresem Świąt Bożego Narodzenia. Praca może być wykonana techniką dowolną (rysowanie, malowanie, wyklejanie, wydzieranie, grafika itp.), przy czym nie można używać elementów gotowych oraz techniki komputerowej.

Format „pocztówkowy”, A5 .

Termin dostarczenia prac upływa  11 grudnia 2020 r.    

Lista Laureatów zostanie ogłoszona 20 grudnia 2020r. na stronie internetowej naszego przedszkola.

                                 Zapraszamy do udziału w konkursie i życzymy

                                                wielu pomysłów i sukcesów!

Podziel się tym postem