Dzień Pluszowego Misia

24 listopada 2023 w ramach obchodów Światowego Dnia Pluszowego Misia przedszkolaki uczestniczyły we wspólnej zabawie. W tym dniu każde dziecko przyniosło do przedszkola swojego puchatego przyjaciela. Pluszowe misie oraz inne przytulanki opanowały przedszkole. Uroczystość odbyła się pod hasłem „Czy miś duży, czy miś mały, do zabawy doskonały”. Przedszkolaki z grupy Krecików oraz Motylków przedstawiły dla całej społeczności przedszkolnej bajkę, pt, „Złotowłosa i trzy misie”, następnie  dzieci poznały historię święta i odgadywały misiowe zagadki. Wielką atrakcją dla dzieci był duży Miś Panda, który zaprosił przedszkolaki do wspólnej zabawy w Misiowej Krainie. Ten dzień w przedszkolu był pełen radości,  śmiechu oraz wspólnej zabawy.