Wigilie i Jasełka

19 grudnia 2023 grupa Motylków zaprezentowała długo przygotowywane Jasełka dla czterech pozostałych grup naszego przedszkola. Dzieci wcieliły się w postaci Maryi, Józefa, pasterzy, 3 króli, aniołów przybliżając zgromadzonym opowieść o narodzeniu Jezusa. Widzowie mieli możliwość na chwilę przenieść się w czasie i wyobrazić sobie Boże Narodzenie obserwując odgrywane role, słuchając kolęd, pastorałek oraz oglądając grę aktorską.

Do tegorocznych Jasełek Motylki zostały przygotowane przez panie Jordanę Daciuk oraz Małgorzatę Pilich.

W tym dniu w grupach Żabek, Biedronek, Krecików, Pszczółek oraz Motylków odbyły się symboliczne Wigilie. Nasi podopieczni zasiedli przy wspólnych stołach spożywając barszcz ukraiński oraz pierogi.

Życzymy Wam oraz sobie nawzajem zdrowych, pogodnych Świąt pełnych rodzinnych spotkań i wspólnie spędzonych chwil.

Podziel się tym postem