Przedstawienie Rodziców dla Dzieci

3 czerwca w ramach obchodów Dnia Dziecka odbyło się niezwykłe wydarzenie. Rodzice dzieci z grupy Krecików przedstawili dla całej społeczności przedszkolnej inscenizację wiersza Juliana Tuwima, pt. „Rzepka”.

Tradycją w naszym przedszkolu jest to, że rodzice przygotowują przedstawienie dla przedszkolaków odkrywając przy tym swój talent aktorski.

Krótki utwór został wzbogacony świetnie dobraną muzyką oraz wyjątkowymi strojami co sprawiło, że przedstawienie wywołało dużo radości i śmiechu.

Dziękujemy rodzicom, którzy uczestniczyli w tym wydarzeniu i poświęcili swój czas na przygotowanie tak ciekawej inscenizacji. Z niecierpliwością czekamy na kolejne tego typu wydarzenia, które dają ogromną radość dzieciom.